Partneriai

Superact C.I.C.

Superact C.I.C.
13 Oldway Park
TA21 8EB Wellington
+441172140366
www.superact.org.uk

Kontaktinis asmuo
Katharine Lane
katharine@superact.org.uk

 

Superact yra ne pelno siekianti organizacija, įsikūrusi 2006 m. Jungtinėje Karalystėje ir dirbanti bendruomenės vystymo, sveikatos ir gerovės, įsidarbinimo ir įgūdžių tobulinimo srityje. Organizacijos komandą sudaro keturiolika žmonių, įskaitant keturis regioninius vadovus.

Superact siekia inovatyviai ir kūrybiškai skatinti žmones gerinti gyvenimą ir stiprinti bendruomenes, rengiant menines, dalyvavimu pagrįstas veiklas, kurios didina savivertę, socialinę įtrauktį, užimtumą ir teigiamą socialinį poveikį.

Superact projektai, dirbant su profesionaliais muzikantais ir įvairių sričių menininkais: muzikos, amatų, vaizduojamojo meno, dramos, istorijų pasakotojais, yra novatoriški ir nukreipti į rezultatus bei pasiekiantys tikslinę grupę. Superact, sukūrusi platų veiklų spektrą, sėkmingai jas vykdo tiek Jungtinėje Karalystėje, tiek užsienyje, rengia bei vykdo Europos Sąjungos, valstybinius Jungtinės Karalystės, valstybinės sveikatos apsaugos, savivaldų, nevyriausybinių organizacijų ir viešojo sektoriaus projektus.

 

Copyright 2015 team training - Webdesign: Thomas Penka    |    Impressum und Datenschutz