Partneriai

BFI Tirol Bildungs GmbH

BFI Tirol Bildungs GmbH
Ing.-Etzel-Straße 7
6010 Innsbruck
+4351259660
www.bfi-tirol.at

Kontaktinis asmuo
Margit Kerschbaumer
margit.kerschbaumer@bfi-tirol.at

 

Profesinio mokymo institutas BFI Tirol Bildungs GmbH yra viena didžiausių į darbo rinką orientuotų švietimo įstaigų Austrijoje bei lyderiaujanti profesinio rengimo ir suaugusiųjų mokymo institucija Austrijos Tirolio regione. BFI institutas vykdo įvairias papildomo ugdymo veiklas, siūlo profesinį mokymą, (tęstinius) kursus darbuotojams bei kuria mokymo ir užimtumo planus nedirbantiems ar atleidžiamiems iš darbo asmenims.

BFI Tirol kuria ir siūlo specialias įvairioms verslo sritims pritaikytas mokymų programas tiek kompanijoms, tiek atskiriems darbuotojams. BFI institutas turi parengęs apie 2000 įvairių kursų ir seminarų programų tokiose veiklų srityse kaip bendrasis išsilavinimas, turizmas ir sveikata, verslas ir teisė, informacinės technologijos, technologinės žinios, kalba, speciali ir vidinių mokymų programa kompanijoms. Pagrindinis institucijos tikslas yra skatinti asmenų, dalyvaujančių mokymuose, asmeninių ir profesinių kompetencijų tobulinimą, suteikiant jiems aukštos kokybės mokymus už prieinamą kainą.

Kursai rengiami atsižvelgiant į naujausius darbo rinkos poreikius ir pasaulyje vykstančius pokyčius. BFI Tirol turi ilgametės bendradarbiavimo patirties su vietinėmis ir nacionalinėmis institucijomis dėl darbo rinkai pritaikytų projektų rengimų. Projektai yra pritaikyti tiek pavieniams asmenims, tiek vykdymui bendradarbiaujant tarp institucijų ir yra skirti mažiau galimybių turinčių asmenų grupėms, suaugusiesiems, jaunimui.

 

Copyright 2015 team training - Webdesign: Thomas Penka    |    Impressum und Datenschutz