Partneriai

Stichting De Regenboog Groep

Stichting De Regenboog Groep
Droogbak 1d
1001 EW Amsterdam
+31205317600
www.deregenboog.org

Kontaktinis asmuo
Eberhard Schatz
eschatz@correlation-net.org

 

Stichting De Regenboog Groep yra nevyriausybinė organizacija, įsikūrusi Amsterdame ir dirbanti su žmonėms, turinčiais socialinių problemų: alkoholio ir narkotikų vartojimas, psichikos sutrikimai ir kita. Organizacija teikia sveikatos ir socialines paslaugas: dienos centrai ir prieglaudos nakčiai, narkotikų vartojimo kambariai, adatų keitimo programos, psichosocialinė pagalba, socialinė parama, vykdant bičiulių - mentorių programas.

Šioje nevyriausybinėje organizacijoje dirba 150 darbuotojų ir 650 savanorių. Organizacijos struktūrą sudaro valdybos ir patarėjų tarybos bei generalinis direktorius. 1996 m. Stichting De Regenboog Groep buvo patvirtintas ne pelno siekiančios organizacijos statusas.

Jau daugiau nei 15 metų Stichting De Regenboog Groep glaudžiai bendradarbiauja su tarptautiniais partneriais, yra įtraukti į tarptautines organizacijas ir projektus. Tarptautinio bendradarbiavimo tikslas - keistis patirtimi ir žiniomis, skatinti abipusį mokymąsi ir supratimą, gerinti paslaugų marginalinėms grupėms ir pažeidžiamiems asmenims prieinamumą ir kokybę. Be daugybės įgyvendintų projektų, Stichting De Regenboog Groep įkūrė ir palaiko Sveikatos ir Socialinės Įtraukties Europinį tinklą (angl. Correlation – European Network Social Inclusion & Health).

 

Copyright 2015 team training - Webdesign: Thomas Penka    |    Impressum und Datenschutz